Безпека життєдіяльності

План проведення місячника пожежної безпеки у Селидівській ЗОШ I-III ступенів №6 у квітні 2021 року Детальніше

План проведення Тижня з безпеки життєдіяльності по Селидівській ЗОШ I-III ступенів №6 з 20 квітня по 23 квітня 2021 року Детальніше

З 17.05 по 23.05.2021 року в школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, в ході якого поновлено куточки з правил дорожнього руху.

Класними керівниками 1-4 класів проведено вікторини «Знай правила дорожнього руху» (1-А клас), «Увага! Діти на дорозі!» (1-Б клас),  з використанням кубиків Lego “Знай правила дорожнього руху” (2-В, 3-В класи), «Знавці дорожнього руху» (4-Б клас).

У 2 А класі проведено виховний захід «Ми- пішоходи, учасники дорожнього руху», де, учні поглибили знання про правила пішохідного руху; вчилися правил переходу проїжджої частини дороги в місті, в селі, за межами населеного пункту, обирати безпечні місця для відпочинку; повторили правила дорожнього руху велосипедиста; проаналізували, як уникати небезпеки на дорозі, бути  дисциплінованим, культурним пішоходом.

Грали в ігри «Так чи ні», «Дозволяється чи забороняється», «Розумний куб» (2-А клас), демонстрували в рольовій грі, як треба переходити дорогу пішоходам (1-А клас).

Щодня переглядали мультфільми по темі «Азбука безпеки на дорозі від тітоньки Сови», «Правила дорожнього руху для дітей», «Будь обережним на дорозі», «Пригоди песика на дорозі»,  «Хвалько потрапив в пастку» та інші.

19.05.2021 р. конкурс малюнків «Безпека на дорозі – безпека життя» та оформлено шкільну виставку кращих робіт.

21.05.2021 проведенні єдині уроки з безпеки дорожнього руху «Знай і виконуй правила дорожнього руху» (1-АБ), квест «Безпека на дорозі – безпека життя» (2-В) та інші.

Класними керівниками 5-11 класів в рамках Національного проєкту «Безпечна країна» зі здобувачами освіти було проведено ряд заходів, щодо  безпечного поводження на дорогах:

17.05 у 5-Б, 8-В  класах  проведена вікторина  «Знай правила дорожнього руху».

20.05.21 – перегляд та обговорення тематичних мультфільмів та повчальних відеороликів з правил дорожнього руху (5-А, Б класи).

Переглянуто відеофільми «Правила поведінки біля колій та залізничного транспорту» (8-В клас).

Учителями основ здоров’я Лозовою Л.В. та Лук’янець Н.С.17.05 на уроках основ здоров’я та захисту України проведені майстер-класи щодо надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП:  основні види кровотеч і способи їх зупинення; допомога при переломах.

21.05 в 5-11 класах було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху .

В рамках Тижня дорожнього руху в шкiльнiй бiблioтецi  була органiзована виставка тематичної лiтератури та проведенні бібліотечні уроки.

«Безпека на дорозі очима дітей».

Знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки. Свої знання з ПДР учні намалювали і оформили виставку малюнків  «У дорожніх правил канікул немає!».

З 26 по 29.04.2021 в школі проводиться Тиждень охорони праці

В рамках Тижня охорони праці 26.04.2021р. у 3-А класі класним керівником Кожушко Л.А. було проведено виховну годину «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та в побуті».

Мета заходу: ознайомити учнів з основами охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання. Виховувати  відповідальність за власне життя та життя оточуючих людей.

Кількість присутніх  – 28 учнів.

Під час розповіді вчителя про основи пожежної та електробезпеки, першої допомоги при нещасних випадках було використано елементи гри. Гра  складалася із декілька етапів:

І етап вікторини  «Що потрібно знати про пожежу?»

ІІ етап вікторини «Електробезпека»

ІІІ етап вікторини «Надання першої допомоги при нещасних випадках»

Наприкінці виховної години було підведено підсумки вікторини та оголошення переможців на найкращий малюнок «Хто про охорону праці дбає, той ніколи не страждає», який учні малювали заздалегідь.

28 квітня   – Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди учні 1 – Б класу  (класний керівник Мізюк В.П.) переглянули мультфільм «Охорона праці очима дітей» та обговорили деякі ситуації, згадали правила поведінки у школі, на природі, в громадських місцях, відгадували загадки про професії. І прийшли до одного висновку, що треба дбати про свою безпеку.

7-Б клас, класний керівник Пікуєва Л.О.
Виховна година 21.04.2021 на тему: «Правила дорожнього руху».
Під час спілкування учні пройшли тести:

https://onlinetestpad.com/ru/testview/410188-interaktivnaya-viktorina-dlya-detej-i-ikh-roditelej-ya-peshekhod

https://onlinetestpad.com/ru/testview/874222-pravila-dorozhnogo-dvizheniya

https://onlinetestpad.com/ru/testview/285325-bezopasnost-na-doroge

22 квітня проведено заходи з мінної безпеки

23.04. Перегляд відеопрезентації з батьками «Безпечне навчання та відпочинок» та її обговорення

До Тижня з безпеки життєдіяльності 20-24.04.2021

Адміністрація школи

Шановні працівники, учні, батьки!

Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.04.2020, протокол №9 щодо запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відділ освіти просить Вас довести до працівників підпорядкованого закладу освіти, батьків, учнів щодо виконання пунктів цього рішення, а саме:

п.2. заборонити до 24 квітня 2020 року:
1) з 6 квітня 2020 року переміщення в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;
2) з 6 квітня 2020 року переміщення групою осіб у кілька більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;
3) переміщення в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років без супроводжування батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;
4) відвідування закладів освіти здобувачами;
5) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;
6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
7) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інші) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Адміністрація ЗЗСО

Міністерством освіти і науки разом з Міністерством охорони здоров’я надані рекомендації щодо убезпечення своєї родини від хвороби при поширенні коронавірусної інфекцію COVID-19.

1) Як захиститися від коронавірусу

2) Що потрібно знати батькам про коронавірусну інфекцію COVID-19

3) Інформацію щодо запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання коронавірусною інфекцією ви можете переглянути за посиланням

4) 7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

Пам’ятка для учнів і батьків

Саморобні вибухові пристрої

Міні – пастка – спеціальний пристрій, який може бути замасковано під безпечний на вигляд предмет побуту. Пастка спрацьовує раптово, коли людина наближається або торкається до, здавалося б, безпечної речі. Найчастіше міні – пастки встановлюються в будівлях, спорудах, поблизу предметів щоденного вжитку, зброї, дитячих іграшок, на дверях, вікнах, дитячих майданчиках.

Що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета?
1. Зупиніться, нічого не чіпайте. Зберігайте спокій, не панікуйте. Запам’ятайте місце виявлення предмета.
2. Попередьте про знайдений предмет осіб,  які знаходяться поруч.
3. Якщо ви або люди навколо вас виконували будь-які роботи – негайно припиніть.
4. Відійдіть самі й відведіть людей, які знаходяться поруч, якнайдалі (не менше 100м ) від знайденого предмета. При  цьому відходити необхідно тим же маршрутом (бажано слід у слід), яким ви прийшли.  Якщо відходить група людей, то рухатися необхідно колоною по одному – і так само слід у слід.
5. Повідомте про виявлення підозрілого предмета правоохоронні органи і спеціальні служби за телефонами 101 і 102 (повідомлення необхідно робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси, орієнтирів місця знаходження вибухонебезпечного предмета).
6. По можливості, до прибуття правоохоронних органів або спеціальних служб не наближайтеся до небезпечної зони.

(Уклала  Гончарова Т.В., заступник директора з навчальної роботи, відповідальна за безпеку життєдіяльності учнів у школі)

План заходів тижня «Мінної небезпеки» у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Цукуринської філії Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради (10.10.-17.10.2017 рік)
Наказ Про організацію роботи з безпеки життєдіяльності учнів у 2017-2018 навчальному році