День пам’яті та примирення у 4-Б

8 травня, в День пам’яті та примирення, учні 4-Б класу разом з усією Україною вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир, захищати його всіма розумними засобами.

Продовжити читання “День пам’яті та примирення у 4-Б”

Виховна година у 4-А

В 4-А класі, 8 травня, у День пам’яті та примирення, на ранковій зустрічі «Пам’ять єднає покоління», учні вшановували кожного, хто боровся і бореться з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Продовжити читання “Виховна година у 4-А”

Виховна година у 1-А

8 травня до Дня Примирення, наша ранкова зустріч у 1-А класі була присвячена важливості миру та згадці тих, хто боровся за нашу свободу. Діти дізналися про історичну значимість цього дня та важливість миру у світі. Разом ми вшануємо пам’ять героїв минулих поколінь та бажаємо миру та злагоди у нашому світі.

Продовжити читання “Виховна година у 1-А”

Виховна година у 1-В

8 травня Україна відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945р за європейською традицією. Тому на ранковій зустрічі учні 1 – В класу подивилися відеопрезентацію і дізналися якою страшною трагедією була для українців Друга світова війна.

Продовжити читання “Виховна година у 1-В”

Виховна година у 5-В

08.05.2024 учні 5- В у День пам’яті та примирення дізналися факти про Другу світову війну, які вражають. На захист стали близько 7 мільйонів українців, 7 українців були командувачами фронтів і армій, 200 – генералами. Страшні цифри: загинуло приблизно від 8 до 10 мільйонів українців.

Продовжити читання “Виховна година у 5-В”