«Фестивалі з художньої гімнастики «Весняночка»»

До Всесвітнього дня здоров’я учениця 2-Б класу Селидівського ліцею № 1 , Слабкіна Софія , прийняла участь у «Фестивалі з художньої гімнастики «Весняночка»»- зайняла I місце. Одеська область,м. Ізмаїл.

Рух_ заради_ здоров’я#
Селидівський ліцей № 1#

Продовжити читання “«Фестивалі з художньої гімнастики «Весняночка»»”

Виховна година у 10-Б

В рамках еко-тижня 25.03 у 10-Б класі (класна керівничка Пікуєва Л.О.) пройшла виховна година під гаслом «Цінуй! Управляй! Відновлюй!»
Діти підготували повідомлення, пройшли тренінг і біологічний квест “Прогулянка лісом”, а також взяли участь в асоціативному тесті: “Уявіть, що ви йдете з …”

Продовжити читання “Виховна година у 10-Б”

Весняна хандра: як підтримати себе

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я.

Продовжити читання “Весняна хандра: як підтримати себе”

Ранкова зустріч у 1-Б

22 березня – Всесвітній день води. Ранкова зустріч у 1-Б класі була присвячена збереженню води на Землі. Головне завдання цього дня нагадати кожному про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

Продовжити читання “Ранкова зустріч у 1-Б”

Національний тиждень читання поезії у 5-А

З 16 по 24 березня в Україні триває Національний тиждень читання поезії. Він проводиться за ініціативи Українського інституту книги та має на меті привернути увагу до ролі поетичного слова під час великої війни.Темою Національного тижня читання поезії 2024 є “Дім”.

Продовжити читання “Національний тиждень читання поезії у 5-А”

Урок з ментального здоров’я “Ти як?”

Соціальний педагогом Черніковою Ю.О. з учнями 2 класів проведено урок з ментального здоров’я “Ти як?”. Діти повторили поняття ментального здоров’я, виконали вправи на зняття почуття тривоги та напруги. Навчилися турбуватися про своє ментальне здоров’я, здоров’я рідних та близьких.

Продовжити читання “Урок з ментального здоров’я “Ти як?””