Моя незламна Україна (4-А)

Хоч над тобою небо спохмурніло,
Ракет ворожих грохотить гроза
І твоє тіло в болях оніміло,
Попремо зайд. Й осушиться сльоза.
Такими рядками розпочався виховний захід в 4-А класі «Моя незламна Україна».

Продовжити читання “Моя незламна Україна (4-А)”

Якщо ви “немаєте” часу для турботи про себе…

Турбота про себе є ключовим аспектом підтримки та покращення ментального здоров’я. Це процес, що включає свідомі дії, спрямовані на підтримку власного фізичного, психічного та емоційного благополуччя.

Продовжити читання “Якщо ви “немаєте” часу для турботи про себе…”

Толерантність – умова миру та злагоди в колективі

26.02.2024 Учні 5 -В на Ранковому колі стали учасниками тренінгового заняття “Толерантність – умова миру та злагоди в колективі”, на якому з’ясували значення слова ” толерантність”, а через вправи ” Яблуко”, ” Усі ми різні”, ” Дикі гуси” зрозуміли, що всі ми різні, і нам необхідно поважати кожну людину, бо вона є індивідуальністю.

Продовжити читання “Толерантність – умова миру та злагоди в колективі”

Інформаційна хвилинка у 5-В

23.02.2024 у 5-В класі до “Другої річниці незламності України” було проведено інформаційну хвилинку” Війна у долі рідного міста”. Діти пригадали свій день 24.02.2022, переглянули відеоролик, обговорили малюнок Пяткової Альони, згадали полеглих земляків на цій війні. Тримаймося! Усе буде Україна!.

Продовжити читання “Інформаційна хвилинка у 5-В”

24 лютого. 730 днів НЕЗЛАМНОСТІ

24 лютого, ми відзначили другу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну. Учні 6-А класу ( кл. керівником Довбиш Р.В. )згадали основні факти події, яка розділила наше життя на “до” і “після”.

Продовжити читання “24 лютого. 730 днів НЕЗЛАМНОСТІ”

Виховна година 9-А

До другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України в 9-А класі (класна керівничка Олена МОЗГОВА) проведено виховну годину «Єдині й непереможні». Діти пригадали, як почалася війна. Учні переглянули відео про захисників нашої територіальної громади, які віддали життя за незалежність України. Українці – нація незламних і непохитних людей.

Продовжити читання “Виховна година 9-А”

Ранкова зустріч 1-В

24 лютого 2022 року о 3:40 ранку Росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Сьогодні у 1 – В класі ранкова зустріч була присвячена річниці повномасштабного вторгнення військ агресора на територію України.

Продовжити читання “Ранкова зустріч 1-В”