Ранкова зустріч психолога

Ранкова зустріч психолога ВЯЗЬМІНОЇ Яни з учнями 2-Б класу для створення позитивної атмосфери та спрямована була на розвиток
комунікативних навичок та впевненості учнів.

Тиждень інформатики у Селидівському ліцею №1

Традицією в Селидівському ліцею №1 є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів з предмету, розвиває самостійність та наполегливість, інтерес до вивчення інформатики.

Продовжити читання “Тиждень інформатики у Селидівському ліцею №1”

БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР

Практичний психолог Вязьміна Я.В. взяла участь у проєкті “БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР: комплексна психосоціальна підтримка українських шкіл в умовах війни” від «Plan International» та Державної служби якості освіти України”. Отримані матеріали та кейс будуть використані в роботі з учнями.

Продовжити читання “БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР”

Ранкова зустріч у 1-А

В рамках тижня “Безпечного інтернету” спільно з практичним психологом ліцею, Вязьміною Яною Володимирівною, у 1-А класі було проведено ранкову зустріч 06.02. Учні прослухали цікаву аудіоказку та зробили висновок, що треба спілкуватися тільки із знайомими, не викладати будь-які свої фото або відео.

Продовжити читання “Ранкова зустріч у 1-А”

Бібліотека інформує

6 лютого 2023 року в світі відзначається День безпечного Інтернету. До цієі дати в читальному залі Селидівського ліцею підготовлена тематична виставка “Корисний інтернет.”

Цей день являється одним із ключових для поширення ідей безпечного користування інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Важливість питання безпечного інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальноі мережі, оскільки вона дає багато інформаціі й можливостей.

Продовжити читання “Бібліотека інформує”

Виховна година у 10-Б

05.02 у 10-Б класі (класна керівничка Пікуєва Л.О.) пройшла виховна година на тему “Безпечний Інтернет”. Діти розповіли правила безпечного Інтернету, відповідали на питання веб-квесту, виконали інтерактивні вправи, склали пазли, розгадали слова про безпеку онлайн.

Продовжити читання “Виховна година у 10-Б”

День безпечного Інтернету в Селидівському ліцею №1

6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” з учнями других класів була проведена інформаційна бесіда, переглянули мультфільм про безпеку дітей онлайн та склали пазли про безпеку в Інтернеті.

Продовжити читання “День безпечного Інтернету в Селидівському ліцею №1”