Онлайн-зустріч з інспектором ювенальної превенції Покровського РУП ГУНП у Донецькій області

31 січня старший інспектор ювенальної превенції Покровського РУП ГУНП у Донецькій області капітан поліції Євген Косогов провів онлайн-зустріч з учнями 6-8 класів ліцею №1.

Продовжити читання “Онлайн-зустріч з інспектором ювенальної превенції Покровського РУП ГУНП у Донецькій області”

Ти як? 30 секунд.

А це нагадування робити маленькі паузи(smiley)Давайте разом зробимо невелику паузу. Важливо пам’ятати, що невеликі перерви в робочому дні можуть значно покращити вашу продуктивність і загальний емоційний стан.

Продовжити читання “Ти як? 30 секунд.”

Вітаємо переможців

На зимових канікулах учні 6х класів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови на сайті “Всеосвіта”, де показали свій ентузіазм, вміння нестандартно мислити і самостійно вирішувати завдання підвищеної складності.
Вчитель Зубенко І.В.

Продовжити читання “Вітаємо переможців”

Ранкова зустріч в 6-Б

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Сьогодні учні 6-Б класу на ранковій зустрічі згадали історичну важливість цієї дати та опрацювали вірш П. Тичини, який присвятив його цьому героїчному вчинкові.

Продовжити читання “Ранкова зустріч в 6-Б”

Бібліотека інформує

29 січня Україна вшановує учасників битви під Крутами, яка для українського народу стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У читальному залі Селидівського ліцею №1 оформлена тематична полиця “За волю Украіни.”

Продовжити читання “Бібліотека інформує”

Інформаційна хвилинка у 5-В

У 5 В класі було проведено інформаційну хвилинку “Тут кувалась наша воля” (День пам’яті героїв Крут), на якій учні дізналися про події далекого 1918 року, коли на захист Києва стали гімназисти та студенти.

Продовжити читання “Інформаційна хвилинка у 5-В”