Онлайн зустріч з майором служби цивільного захисту Головного управління ДСНС України

Безпека – один із ключових інгредієнтів життя, який народжує щастя. Напевно ніколи не може бути справжнього щастя за відсутності безпеки.

Продовжити читання “Онлайн зустріч з майором служби цивільного захисту Головного управління ДСНС України”

Святкова акція Book- симпатія “Розкажу Святому Миколаю про що я читаю.”

У читальному залі Селидівського ліцею №1 серед учнів 4-А,Б,В класів (кл. кер. Бокова Т. А., Мізюк В.П., Біжик А.С., бібліотекар Дністрян Л.В.) була проведена святкова акція Book- симпатія “Розкажу Святому Миколаю про що я читаю.” .Діти розповіли про своі улюблені книжки, про своі мріі і сподівання!

Продовжити читання “Святкова акція Book- симпатія “Розкажу Святому Миколаю про що я читаю.””

Вітаємо з перемогою

В Селидівському ліцеї №1 Селидівської міської ради Покровського району Донецької області, в 4-А класі, навчається талановита дівчинка Анищенко Дарина. Її красиве ім’я позначає «дар», «подарунок». Саме так воно і є. Два роки Даринка займається серйозно повітряною гімнастикою в м. Дніпро, в школі Анни Румянцевої.

Продовжити читання “Вітаємо з перемогою”

Онлайн-зустріч з лікарем що до профілактики тютюнопаління

04.12.23 року в Селидівському ліцеї №1 в рамках проєкту Інформаційної компанії з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів відбулася чергова зустріч злікарем з гігієни дітей та підлітків в Селидівської філії ДУ “Донецький обласний центр контролю та профілактики МОЗ України” Османовою С.В. Лікар провела бесіду з учнями “Право на бездимне середовище». Запропонувала для перегляду презентацію “Антитютюнові заходи”, відеоролик №3. Кількість залучених учнів 68.

Продовжити читання “Онлайн-зустріч з лікарем що до профілактики тютюнопаління”