Година спілкування в 11-А

Молодь вибирає здоровий спосіб життя. Про це йшла розмова на годині спілкування в 11-А класі в межах Всесвітнього тижня вакцинації. Найголовніше- це життя і здоров’я, тож давайте його берегти.

Продовжити читання “Година спілкування в 11-А”

Година спілкування в 10-А

Сьогодні виповнюється 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою. В 10-А класі пройшла година спілкування ”Дзвони Чорнобиля”. Гіркі чорнобильські дзвони не змовкають вже багато років. Ніхто не змирився з цією датою, ніхто не звикся з нею – ні в Україні, ані в цілому світі.

Продовжити читання “Година спілкування в 10-А”

Всесвітній тиждень імунізації у 4-В.

Напотязі Всесвітнього тижня імунізації 24.04-30.04, для учнів 4-В класу була проведена зустріч з медичною сестрою Шваб Іриною Вікторівною під гаслом “Всесвітній тиждень імунізації.

Продовжити читання “Всесвітній тиждень імунізації у 4-В.”

Інформаційній хвилина у 3-Б

Пам’ятаючи своє минуле, ми стаємо сильнішими в майбутньому
Учні 3 – Б класу на інформаційній хвилинці «Чорні крила біди» згадали про Чорнобильську трагедію. 26 квітня 1986 року.

Продовжити читання “Інформаційній хвилина у 3-Б”

Бібліотека інформує

Аварія, що сталася 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. В шкільній бібліотеці ЗОШ №6 оформлена книжкова виставка “Пам’ять заради майбутнього,” яка містить багато цікавої та корисної інформації. Допоможе просто та доступно ознайомитись з фактами масштабної трагедії.

Тижндень Безпеки життєдіяльності у 10-А

В рамках тижня Безпеки життєдіяльності, організованого у ЗОШ№6 з 17.04. по 21.04 2023, у 10 – А класі було проведено ряд заходів спрямованих на формування в учнів ціннісного ставлення до життя, до власної безпеки та здоров’я.

Продовжити читання “Тижндень Безпеки життєдіяльності у 10-А”

З днем пожежної охорони (2-Г)

“Роль пожежного в сучасному суспільстві – будь то міська чи сільська місцевість, волонтерська діяльність або професійна кар’єра, промисловість, оборона, авіація, автоспорт або інше – це завжди самовідданість, вірність своїй справі і жертва”.

Продовжити читання “З днем пожежної охорони (2-Г)”

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в 9-А та 9-Б

Під час проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в 9-А (класний керівник Змієвська Н.Є.) та 9-Б (класний керівник Пікуєва Л.О.) класах, учні показали розуміння багатьох важливих питань власної безпеки.

Продовжити читання “Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в 9-А та 9-Б”