Виховна година у 5-Б

До Дня українського добровольця у 5-Б класі відбулася тематична виховна година, під час якої школярі проходили квест, у якому, щоб здобути ключі та отримати нагороду, переглянули документальний фільм “Українські добровольці”, пригадали історію зародження сучасного добровольчого руху України.

Продовжити читання “Виховна година у 5-Б”

Українські добровольці гордість українського народу.

Учні 2-Г класу провели інформаційну хвилинку до Дня українського добровольця, який щороку 14 березня відзначається в Україні. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави

Продовжити читання “Українські добровольці гордість українського народу.”

Інформаційна хвилинка у 10-А

14 березня у 10-А прошла інформаційна хвилинка присвячена Дню українського добровольця. Учні дізнались про нове свято в національному календарі України, свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист України і захищають рідну землю від загарбників.

Продовжити читання “Інформаційна хвилинка у 10-А”

День українського добровольця у 3-Б

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Продовжити читання “День українського добровольця у 3-Б”