Виховна година у 7-Б

До річниці початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України 22.02.2023 у 7-Б класі була проведена виховна година. Учні переглянули відео. у якому йшлося про причини і перебіг збройного конфлікту. Учні навчилися на прикладі захисників зберігати національну ідентичність та патріотизм.

Продовжити читання “Виховна година у 7-Б”

Тиждень математики день третій

  1. Цей день присвячено Піфагору- вченому, філософу, спортсмену. Багатьом із вас відома теорема Піфагора. Чи не так? Наступні слова також належать цьому вченому. Розшифруйте їх.
Продовжити читання “Тиждень математики день третій”

Міжнародний день рідної мови в 6-А

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Саме цій даті була присвячена мовознавча гра «Звучи, рідна мова», в якій з цікавістю взяли участь учні 6-А класу. Школярі дізналися про історію свята, десять цікавих фактів про українську мову. Діти розгадували прислів’я та приказки, фразеологізми, метаграми.

Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови в 6-А”

Міжнародний день рідної мови в 11 класах

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови в 11 класах”