Виховна година у 6-В

24 лютого виховна година під назвою “Вистояли- переможемо” у 6-В класі була спрямована на формування загальнолюдських та національних цінностей, а саме: патріотизму, активної громадянської позиції, толерантності, готовності захищати Батьківщину.

Продовжити читання “Виховна година у 6-В”

Виховна година у 8-Б

«Вистояли – переможемо!» 24 лютого річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Продовжити читання “Виховна година у 8-Б”

Бібліотека інформує

25 лютого 2023 року – день народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки). До цієі дати у шкільній бібліотеці ЗОШ/6 оформлена виставка “Довго щирими словами до людей промовлятиму я.”

Продовжити читання “Бібліотека інформує”

Виховна годину у 8-А

До річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну в 8-А класі пройшов історичний дискурс «Вистояли – переможемо». Діти переглянули презентацію, згадали, що з 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність.

Продовжити читання “Виховна годину у 8-А”

Виховна година у 7-Б

До річниці початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України 22.02.2023 у 7-Б класі була проведена виховна година. Учні переглянули відео. у якому йшлося про причини і перебіг збройного конфлікту. Учні навчилися на прикладі захисників зберігати національну ідентичність та патріотизм.

Продовжити читання “Виховна година у 7-Б”