Як подолати стрес – поради для учнів

ЯК ПОДОЛАТИ СТРЕС
Напружені стосунки з однолітками, проблеми у школі, вдома, почуття самотності… І це ще не повний перелік тих ситуацій, які можуть призвести до стресу. Що ж робити?

Відомий дослідник стресу М. Сельє за­значав, що важливо не те, що з вами трапляється, а те, як ви це сприймаєте. Стрес є інколи необхідним явищем у жит­ті людини. Він допомагає пристосуватися до нових умов, впливає на працездатність і творчість. Стрес вчить нас долати пере­шкоди на життєвому шляху, мобілізувати свої сили і ставати впевненими в собі. Але водночас стрес, якщо він діє довго, може стати руйнівним, від нього потерпають найслабші органи.
Зміни, що відбуваються в організмі при стресі, передбачені природою як захисна реакція на небезпечні ситуації.
Стрес здатний пробудити приховані ре­зерви людини, множачи її сили і розумові здібності. Головне при цьому – спрямову­вати їх у потрібному напрямку та з’ясувати причини стресу.
10 СПОСОБІВ ПОРЯТУНКУ ВІД СТРЕСУ

  1. З’ясуйте, що саме вас тривожить і за­чіпає за живе. Психологи стверджують: проблема, витягнута з підсвідомості, – уже наполовину вирішена. Для цього зовсім не обов’язково йти до психоаналітика. Розка­жіть про те, що вас турбує, близькій лю­дині. Це особливий психологічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви доберетесь до її кореня і знайдете вихід із ситуації.
  2. Не видавайте себе за бідну ягничку. Перше, що потрібно зробити, коли в черговий раз захочеться розвинути з дріб’язкової проблеми маленьку трагедію, – знайти людину, якій би жилося набагато гірше, і допомогти їй.
  3. Сплануйте свій день. Учені помітили, що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій плин. Тому вона відчуває надмірну завантаженість і нічого не встигає. Упоратися з переживаннями елементарно: розпишіть свої дії, розподіливши їх за ступенем важливості, і виконуйте свій план.
  4. Не згущуйте хмар. Люди, схильні до стресових реакцій, будь-яку проблему роздувають до масштабів всесвітньої катастро­фи. Насправді жахливі обставини в нашому житті трапляються не часто. Тому викиньте з голови надумані проблеми, а також ті, яких ви не в змозі вирішити.
  5. Навчіться керувати своїми емоціями. Наш мозок викидає гормони стресу на будь-які подразники, що загрожують спокою. При цьому йому байдуже, реальні вони чи вигадані. Вирватися зі стресового кола допоможе найпростіша йогівська вправа. Заплющте очі і подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору і розведіть у сторони, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на одну в ділянці пупка (ліва знизу). Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, збагатити мозок киснем і заспокоїтись.
  6. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам удається впоратися із хвилюванням. Наприклад, купіть собі щось у подарунок. При­чому, робити це потрібно не так заради себе, як заради свого мозку. Ваша сіра речовина теж потребує подяки за відмінно виконану роботу.
  7. Усміхайтеся, навіть якщо вам сильно не хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему, активізуючи Т-лімфоцити крові. У відповідь на вашу усмішку організм про­дукуватиме бажані гормони радості.
  8. Робіть фізичні вправи не менше 30 хви­лин на день. За твердженням лікарів, найантистресовіший вид спорту – біг і спортивне ходіння. По-перше, активні рухи не дають відволікають від негативних думок. Стежте за пульсом – його оптимальна частота для вас розраховується за такою формулою: 180 мі­нус ваш вік.
  9. Використовуйте агресивну енергію в мирних цілях. Візьміть на озброєння японський спосіб боротьби зі стресами. Коли японець відчуває роздратування, він щосили б’є опудало свого кривдника. А якщо у вас під рукою ляльки не виявилося, напишіть лайливого листа. І з усією кровожерливіс­тю, на яку здатні, спаліть його, розірвіть на шматки… (Можете уявити, начебто те саме робите з адресатом.) Психологи помітили, що ненормативна лексика разом із різки­ми жестами теж добре виводить негативні емоції.
  10. Вживайте вітамін Е. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу. До речі, цей вітамін у натуральному вигляді міститься в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині та волоських горіхах.