Тиждень мистецтва у ЗОШ №6

З 7 по 11 листопада 2022 р. в нашій школі проходив тиждень мистецтва. Було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички, творчі здібності та зацікавленість предметом.

В понеділок всі класи отримали завдання, які мали виконати під  час  проведення тижня.

8 листопада учням 8-9 класів на тематичному уроці «В. Ємець, кобзар у фраку – українець, який підкорив Голівуд» випала можливість згадати видатних українців у світі, які прославили Україну.

9 листопада для  5 класів був проведений тематичний урок до Всеукраїнського дня аматорів народного мистецтва «Народне малярство: петриківський розпис».

Протягом тижня проходив фестиваль  малюнків «Світ, який потрібен всім!»  У ньому прийняли участь учні 5-7 класів.

Також протягом тижня учні мали змогу прийняти участь у вокальному конкурсі караоке «З Україною в серці». Найкращими виявилися Єршонок Анастасія, 6-А клас та Дідицька Ангеліна, 6-Б клас.

Закінчився тиждень майстер-класом з нагоди Всесвітнього дня орігамі.

Тиждень мистецтва був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного. Більш детальніша інформація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1EZf0DwtmT7TEp0h_ornplSsS6CuIzCMX0ZIFqPpG2Ho/edit?usp=sharing