Підвищення якості викладання предметів природничо-математичного циклу за рахунок впровадження в навчальний процес новітніх технологій навчання

26.10.2022 р. відбулося засідання вчителів ШЦК природничо-математичного циклу на тему «Підвищення якості викладання предметів природничо-математичного циклу за рахунок впровадження в навчальний процес новітніх технологій навчання».

Своїми наробками з колегами поділилися вчителя-предметники природничо-математичного циклу. Учитель інформатики Пікуєва Л.О. розповіла про форми та методи роботи змішаного навчання, познайомила колег з онлайн-сервісом Wordwall. Учитель Корсун І.О. поділилася своїм досвідом застосування ігрових технологій під час уроків математики. Наголосила на тому, що незважаючи на те, що гра не є провідним видом навчальної діяльності, вона може значно підвищити ефективність навчання. Ділові ігри спрямовані на формування знань і умінь з предмету, виявлення і розкриття особистісного потенціалу учнів. Учитель фізики Левченко К.К. звернула увагу колег на онлайн інструменти, які можна використовувати під час дистанційного навчання. Один із таких сервісів Mozaik education – ефективне програмне забезпечення для презентацій з цифровими підручниками, анімованими презентаціями та функцією домашнього завдання в режимі онлайн, а також тисячі одиниць інтерактивного вмісту (3D-сцени, навчальні програми, відео, вправи), які можуть бути використані учнями для навчання та тренування й вдома. Учитель інформатики Полішко Л.І. представила до розгляду колег статтю 42 Закону України «Про освіту», у якій визначено, що дотримувати академічну доброчесність зобов’язані обидві сторони освітнього процесу. Тобто академічна доброчесність для школярів так само обов’язкова, як і для вчителів.