Бібліотека інформує

24 жовтня – Міжнародний день шкільних бібліотек.
Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році.

Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах різна. В Україні – щорічно в четвертий понеділок жовтня. В Англії, наприклад, цей День відзначається в перший понеділок жовтня і приурочений до початку шкільних канікул, коли настає перший день їхнього Національного Тижня дитячої книги.
Міжнародний день шкільних бібліотек в Україні кожного року проводиться в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Тема Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек цього року: «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» Завітайте до шкільної бібліотеки, – місце зустрічі друзів, де на вас чекають цікаві та захопливі книжки. Вітаємо усіх наших читачів із Міжнародним днем шкільних бібліотек! Бажаємо, щоб кожен з вас знайшов для себе в бібліотеці щось нове, цікаве та незвичайне. Нехай шкільна бібліотека стане для вас справжнім другом, порадником та помічником у навчанні.
Добірка тематичних книжок вже чекає на тебе.
Хочеш перевірити свої знання? То крокуй за посиланням ⬇️