25 вересня 2020 – Єдиний урок європейських мов в Донецькій області

У рамках проведення Єдиного уроку європейських мов в Донецькій області 25 вересня у Селидівській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 вчителями Бачаловою С.А., Подчасовою О.С. та Савченко Л.В були проведені інтегровані уроки англійської мови та математики за темою «Математика в історії розвитку людства. Від минулих часів до сьогодення».

Метою проведення інтегрованих уроків було формування в учнів навичок критичного мислення, світоглядних аспектів особистості, навчальних та трудових вмінь. Учні 3-А класу (учитель Савченко Л.В.) весело і з великим задоволенням вдосконалювали свої навички рахування, вирішували приклади на додавання, віднімання та множення, грали в “Bingo”, “Guessing Game” відгадували ребуси, співали пісні та танцювали на уроці “Funny Maths”. Позитивна атмосфера на уроці сприяла розвитку в учнів зацікавленості, їх пам’яті, кмітливості, спостережливості, ініціативи та самостійності. Вчитель Бачалова С.А. провела інтегровані уроки у 2-х класах. Учні із задоволенням виконували найпростіші арифметичні завдання, такі як складання, віднімання та множення простих чисел. Також діти співали пісню та намагалися називати числа задом-наперед, грали в гру «гаряча картопля», де потрібна була їх швидка реакція та знання цифр на англійській мові, вирішували логічні завдання, робили фізхвилинку, а також намагалися виграти у чарівної мавпочки, яка дивовижно відгадувала будь-яке число.

Вчитель Подчасова О.С. та її учні 2-а класу з задоволенням вирішували завдання ”Математичного квесту”. Виконуючи групові та індивідуальні завдання з цифрами, діти отримали максимум задоволення від уроку.

Учні 11 класу разом із своїм вчителем Савченко Л.В. охоче долучились до проведення Єдиного уроку європейських мов за темою «Математика в історії розвитку людства. Від минулих часів до сьогодення». У цьому році тема математики, дійсно, є актуальною, оскільки 2020- 2021 рік оголошений роком математики. “Як людство вчилось рахувати протягом століть?”, “Хто винайшов перші рахівниці?”, “Яку роль у розвитку математичної науки відігравали винаходи відомих вчених – математиків?” і “Наскільки математика важлива у нашому житті?” – на усі ці питання відповідали старшокласники на уроці “The importance of Maths in our life”.