Випускний вечір 9-х

27 червня 2022 року в Селидівській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 відбувся випускний вечір 9-х класів.  Учні 9-А, 9-Б, 9-В та 9-го класу Цукуринської філії ЗОШ №6 отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, а це вже для багатьох стало кроком у самостійне життя.

Випускників щиро привітали директорка школи Світлана Павлюкович, заступниця міського голови Селидівської ТГ Олеся Новицька, начальниця відділу освіти Владислава Ясикова та головний спеціаліст відділу освіти Марина Сарбей з новим етапом у житті молодих людей.

Хвилюючим був цей день у випускників. Звучали побажання успіху, миру та благополуччя від класних керівників, слова подяки вчителям та батькам від випускників 9-х класів. Не менше хвилювалися й їхні батьки, відчували, як шалено б’ється серце, бо стоять перед вибором: йти до 10-го класу, або пробувати вступати в коледжі чи ліцеї.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій
і сподівань.