Тиждень посиленої правоосвітньої роботи

Особлива увага в процесі виховання підростаючої молоді приділяється правоосвітній роботі, мета якої – формування в кожного учня системи знань з питань основ держави та права, розвиток інтересу до цієї галузі знань і зв’язок права з навколишньою дійсністю; інтересу до її законодавчих та виконавчих органів; прищеплення навичок правової та, головне, свідомої поведінки; формування потреб та вмінь активно захищати в установленому законом порядку свої права та законні інтереси інших осіб, запобігання правопорушень, попередження розвитку асоціальної спрямованості особистості до навколишньої дійсності в процесі перевиховання, забезпечення набуття вихованців та учнів школи особистого досвіду реалізації прав і виконання обов’язків у моральних і правових взаємостосунках.

В 6-А класі проведена виховна година “Що треба знати про право і закон.” Класна керівничка Мозгова О. П. повторила з учнями статті Конвенції “Про права дитини”, провела словникову роботу щодо слів “Декларація” та “Конвенція”, міні-вікторину щодо даної теми, повторили обов’язки учнів, інтерактивні ігри “Права та обов’язки”, “Так чи ні”.

06.10 в рамках тижня посиленої правоосвітньої роботи у 5-Б класі була проведена виховна робота «Ти — людина, отже маєш право». Учні повторили зміст основних статей Конвенції про права дитини, а також навчилися визначати порушення прав через казку. Учні залюбки брали участь в інсценівках, а потім обговорювали їх та дії своїх персонажів.

Старшокласники (11 клас) разом з класним керівником Полішко Л.І. визначали поняття «конфлікт», стилі поведінки у конфліктних ситуаціях, розглянули позитивні шляхи виходу з конфліктів. Учні також мали можливість подискутувати та інсценувати ситуації, знаходили конструктивні способи розв’язання конфліктів.