On-line ШЦК

У Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 27 листопада пройшли засідання вчителів ШЦК ррізних циклів.

27.10.202 о 10.00 відбулося засідання ШЦК вчителів суспільно-гуманітарного циклу. З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Савула К.В. Вона надала рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності вчителів, проаналізувала стан ведення класних журналів та розповіла про новий Державний стандарт базової середньої освіти. Мозгова О.П. розповіла про формування ключових компетентностей учнів на уроках мови та літератури. Малярова В.М. розкрила проблему організації роботи з обдарованими учнями на уроках суспільно-гуманітарного циклу. Змієвська Н.Є. проаналізувала результати ЗНО-2020 з предметів суспільно-гуманітарного циклу. Вчителі обговорили методи та прийоми, які доцільно використовувати при підготовці до ЗНО.

27.10.2020 о 10.30 відбулося засідання ШЦК вчителів художньо-естетичного циклу. З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Савула К.В. Вона надала рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності вчителів на 2020-2021 н.р. Також Катерина Володимирівна повідомила про перебіг та підговку до Всеукраїнських учнівських олімпіад та учнівських конкурсів. Годорожа Ігор Валентинович розповів про реалізацію наскрізної змістовної лінії та фінансову грамотність на уроках трудового навчання та технологій. Теницька Євгенія Вікторівна доповіла про основні напрямки та новини курсової перепідготовки вчителів у виступі “Новини з курсів”.

27.10.20.об 11.00 відбулося засідання ШЦК вчителів початкових класів. З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Савула К.В. Вона надала рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності вчителів на 2020-2021 н.р. Також Катерина Володимирівна проаналізувала стан ведення класних журналів та стан викладання фізичної культури в початковій школі. Литвиненко Т.І. розповіла про підготовку до уроків математики з використанням ІКТ, на яких етапах уроку доцільно використовувати ІКТ. Бокова Т.А. у своєму виступі “Як допомогти дитині адаптуватися до нових умов навчання” розкрила проблему адаптації першокласників, доповіла про складності і значущості періоду адаптації. Показала пам’ятки для батьків і вчителів, які працюють у перших класах. Члени ШЦК отримали завдання щодо організації та проведення Дня української писемності в початковій школі.

27.10.2020 об 12.30 відбулося засідання ШЦК вчителів природничо-математичного циклу. Заступник директора з НВР Савула К.В. продовжила надавати педагогам рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності вчителів на 2020-2021 н.р., проаналізувала стан ведення класних журналів, роботу з обдарованими дітьми, результати І шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Особливу увагу звернула на новий Державний Стандарт базової середньої освіти та обов’язкове опрацювання цього матеріалу. Заступник директора з НВР Голуб В.П. також познайомила колег зі станом ведення класних журналів, звернула увагу на типові помилки в оформленні ділової шкільної документаці. Презентувала методичний посібник з географії «Літосфера. 6 клас. Цикл уроків». Лозова Л.В. розповіла про соціально-психологічні аспекти створення позитивного клімату в класі на уроках біології та основ здоров’я, надала практичні рекомендації колегам щодо створення доброзичливих стосунків з учнями. Єлістратова Л.Г. розкрила проблему реалізації наскрізних змістовних ліній при вивченні математики. Полішко Л.І. познайомила з інструментом для створення електронного супроводу уроку, заняття або дистанційного курсу Blendspace, надала педагогам алгоритм роботи з цим ресурсом.