Засідання ШЦК вчителів початкових класів

28.12.2021 проведено засідання ШЦК вчителів початкових класів.

       З доповіддю «Вивчаємо Державний стандарт початкової освіти. Планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі» виступила керівник ШЦК Кожушко Л.А.

      Самойленко Н.М.,  провела майстер-клас «Я це роблю так. Щоденні 5»

      Біжик А.С. розповіла про ефективність  використання на уроках різноманітних форм, видів читання  та цікавих методичних прийомів.

     Чумак Н.А., заступник директора з НВР, запропонувала педагогам  вивчати досвід щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти в мовно-літературній освітній галузі; підвищувати  теоретичну, методичну, та практичну компетентності.

28.12.2021 було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів (керівник Кожушко Л.А.), яка працює над проєктом «Формування навичок швидкого читання в умовах Нової української школи».

Учасники поділились досвідом щодо шляхів успішного формування та удосконалення навичок читання в учнів початкових класів.

З доповіддю «Формування у молодших школярів навичок швидкочитання як засобу усвідомленого сприйняття художнього твору» виступила Мізюк В.П.

Литвиненко Т.І., Бокова Т.А. ознайомили вчителів з добіркою навчально-методичних матеріалів, які увійдуть до збірки  на допомогу вчителям початкових класів.