«Аз і Буки правової науки»

8 грудня в рамках Всесвітньої акції “16 днів проти насилля” у бібліотеці для дітей м.Селидове пройшов захід, присвячений правам дитини «Аз і Буки правової науки».

На захід були запрошені учні 6-х класів ЗОШ №6, які під керівництвом заступника директора з виховної роботи Анни Завади завітали цього дня до бібліотеки. Разом з бібліотекарями діти розібрали види насильства та особливу увагу приділили булінгу у школі.

Протягом зустрічі читачі дізналися, що являє собою «Конвенція ООН про права дитини», та були проінформовані про свої права визначені цим міжнародним документом, переглянули відеоролик про права і обов’язки дитини.

Граючи в ігри «Веселий м’ячик» , «Правопорушення серед казкових героїв», «Права і обов’язки” та відповідаючи на питання правової вікторини, юні читачі показали добрі знання з питань правознавства, активно відповідали на запитання, брали участь в обговоренні ситуацій, спрямованих на підвищення правової культури.
Також, з метою вдосконалення правової освіти, співробітниками сектору ювенальної превенції Селидівського відділення поліції в Донецькій області, а саме в особі: заступника начальника сектору превенції, капітана поліції Аяз Селехли та старшого інспектора з ювенальної превенції, капітана поліції Євгенія Косогова проведено інформаційно-профілактичну бесіду серед учнів 6-х класів за темою «Відповідальність за правопорушення».

До цієї зустрічі бібліотекарами була оформлена книжкова виставка «Аз і Буки правової науки», на якій користувачі мали змогу переглянути нормативно-правові видання.
Наприкінці заходу переможці конкурсів отримали невеличкі подарунки.
Ми сподіваємось, що нові почуті факти та набуті знання обов’язково стануть дітям у нагоді в подальшому житті.