Тематичні заходи у ЗОШ №6

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені тематичні заходи.

Відбулися круглі столи на тему: «Герої нашого краю-патріоти України,єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні», де учні 9-х класів змогли висловити свої думки щодо подій Євромайдану. Також було проведено лекції на тему: «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу»,патріотично – інформаційну годину спілкування «Від Революції Гідності до Країни гідності».

Відбулися уроки-диспути на тему: «Герої-хто вони», «Що означає бути гідним?», «Культура людської гідності».Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності,подискутували та висловили свої позиції .
У бібліотеці проходила виставка книг та огляд періодичної преси, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Відбувся показ документальних фільмів: «Зима,що нас змінила» , «Революція Гідності».
Учні нашої школи вже втретє приєдналися до проведення Всесвітнього Дня Гідності у рамках марафону Global Dignity Day: Ukraine. Всі заходи складалися з низки вправ і обговорень теми гідності, на яких учні та учениці з’ясовували яке значення має для них дана категорія, та розповідали історії про гідність із власного життя.