Тиждень енергозбереження

З метою формування в учнів свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у школі з 09.11-13.11.2020 року проходив Тиждень енергозбереження та енергоефективності. Заходи, присвячені цьому тижню, відбуваються в кожному класі.

Упродовж тижня проведена виставка малюнків на тему «Збережемо електроенергію, воду, тепло» серед учнів 5-7 класів, також бібліотекарем школи Криштопою Т.Д. була організована книжкова виставка в бібліотеці.

Конкурс малюнків “Бережи електроенергію”  в 1-А та 1-Б класах, ГПД.

Учні 11-го класу (керівник учитель хімії Ярая І.Ю.), розробили проєкт «Заощаджуй з Нами», та представили його учням школи. Мета проекту:
– формування екологічного світогляду, екологічної свідомості та відповідної поведінки,
– удосконалення системи роботи з питань інтеграції енергозбереження в діяльність школи та придбання необхідного рівня побутових знань з енергозбереження для формування нового світогляду на проблему енергозбереження.
Учні ознайомились як можна економити енергію у побуті, зокрема, електроенергію, воду, газ. Успішно пройшли вікторину та завдання “кмітливчика”, запропонували свої методи економії. Також склали пам’ятки “Економимо з нами”.

В рамках тижня у 8-А класі була проведена година спілкування «Енергія та енергозбереження», спрямована на виховання в учнів свідомого бережливого ставлення до енергетичних ресурсів. Учні переглянули відеофільм про широке використання енергії в різних сферах нашої життєдіяльності, прослухали повідомлення однокласників про історію виникнення енергії, про наукові дослідження та відкриття в області енергетики, про використання енергії в побуті, а також обговорили можливі шляхи енергозбереження у власній оселі.

Буклет “Корисні поради щодо енергозбереження” (підготувала соціальний педагог Чернікова Ю.О.).