Тиждень дитячого читання в ЗОШ№6

Квестом “Книжчини іменини” відкрився Тиждень дитячого читання в ЗОШ№6. В ньому прийняли участь учні 3в класу(учитель Зьорнушкіна Ю. Г.)Мета квесту-руханки: за допомогою бібліотечного театру узагальнити знання учнів про казки;розвивати мовлення, увагу, мислення, пам’ять;формувати своє судження, читацький смак, виховувати інтерес і любов до дивовижного світу казок, доброту, чуйність, винахідливість.

В рамках Тижня дитячоі книги бібліотекарі ЗОШ#6 підготували фотопроект “Шевченко і час“, присвячений дню його народження. В ньому прийняли участь учні 6б класу, 9а класу, учень 10 класу Влад Придатько та вчителі украінськоі мови та літератури Мозгова О. П., Єрьоменко О. Г.. Мета проекту-популяризація творів Тараса Шевченка.

Учні 7а та 7б класів прийняли участь у захоплюючому заході квесті-руханці “Слідопит: за подарунками по тваринному світу Донеччини.” Разом з вчителем біологіі Лозовою Л. В. в ігровій формі були перевірені знання користувачів бібліотеки по тваринному світу Донецькоі області. Завдання були зашифровані в QR-коді. Захід розширив світогляд учнів та збагатив іхні знання додатковою цікавою інформацією.