20 лютого 2021 – День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У школі цього тижня проведені заходи, присвячені подіям 20 лютого 2014 року.

Зокрема, в 3-А класі (класний керівник Кожушко Л.А.) – ранкова зустріч з переглядом презентації “Гідності хай промінь не згасає”, мета якої – виховання в учнів патріотичних почуттів та гордості за Батьківщину. Через емоційну бесіду передано трагічність людських доль та подій Майдану.

У 2-Б класі (класний керівник Ємець Л.В.) 17 лютого була проведена інформаційна хвилинка “Щоб жила Україна” з метою вшанування героїзму українських захисників, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості.

В 3- Б класі (класний керівник Самойленко Н.М.) з 18.02 по 19.02.21 р. проводилися ранкові зустрічі на тему “Героїзм для життя інших “, інформаційна хвилинка “Дякуємо Вам, Герої!” з переглядом відеосюжетів вшанування Героїв Небесної Сотні.

У понеділок 15 лютого для 9-Б та в середу 17 лютого для 9-А класними  керівниками Єрьоменко О.Г. та Маляровою В.М. проведені виховні години «День Героїв Небесної Сотні — передумови і опис подій», присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

На виховній годині, завдяки перегляду фільму «Рейд. Сила нескорених», учні більш детально вивчили події початку Революції, познайомилися з долею її героїв. Фільм містить відеоматеріали з місць подій та відображає реальні події Революції Гідності та Свободи. Також було показано та проаналізовано учнями матеріали про жертовність та героїзм, відданість своєму народові.

Діти декламували вірші, з супроводом документальних кадрів та відео, які учні готували самостійно. Їм було запропоновано написати творчу роботу на тему «Герої не вмирають».

Заходи завершилися вшануванням пам’яті героїв Революції хвилиною мовчання.

В 8-Б класі (класний керівник Левченко К.К.) провели урок звитяги «Небесна сотня у вирій полетіла!», учні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв України, презентували мініпроєкти, переглянули документальний відеофрагмент «Небесна Сотня. Як це було».