КВК – ЮІР

У лютому на базі Центру творчості дітей та юнацтва міста Селидового відбувся І тур XVII обласного конкурсу серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху КВК-ЮІР (сезон 2012-2013 навчального року).

На базі ЦТДЮ 20.02 проходив XVII обласний конкурс веселих та кмітливих юних інспекторів руху (КВК – ЮІР), в якому брали участь команда м. Селидового  ЗОШ №6,м. Українськ ЗОШ №12 та м. Гірник ЗОШ №19. Загальна тема: «Твій вибір, друг – безпечний рух».

В цьому конкурсі було три етапи:

  1. Вітання (візитка): «Живи за правилами». Команди, відповідно до жеребкування, представляють себе як такі, що вивчають та завжди виконують Правила дорожнього руху. Час виступу – до 7 хвилин. Максимальна оцінка – 7 балів.
  2. Конкурс «Біатлон»: «На головній дорозі». Кожна команда виводить на сцену по 3-4 своїх представника, які в подальшому будуть читати заздалегідь приготовані жарти. Команда, яка перемогла одержує максимальний бал за цей конкурс – 1.0.
  3. Музичне домашнє завдання: «Рух дозволено». Команди готують гумористичну програму з тематики вивчення та дотримання ПДР всіма учасниками дорожнього руху. Час виступу – до 10 хвилин. Максимальна оцінка – 10 балів.

Оцінювався сценічний образ команди, гумор, актуальність жартів, імпровізація, міра оригінальності, розкриття теми, сценарій і режисура виступу, культура виступу, дотримання регламенту виступу.

Всі команди показали себе на досить високому рівні. Але найкращою обрали команду м.Українськ, яка і поїде на ІІ етап змагань до м. Святогірськ у «Смарагдове містечко» захищати честь нашого міста.

ІІ місце – ЗОШ № 6 м. Селидове

ІІІ місце – ЗОШ №19 м. Гірник

Вітаємо переможців!