Екскурсія учнів до міського відділу міліції

30 грудня 2013 р. учні 9-х класів відвідали міський відділ міліції

Створення нормального, здорового, розвиненого суспільства неможливе без турбування про підростаюче покоління, тому правоохоронці приділяють велику увагу правовому вихованню молоді.

Так, 30 грудня 2013 р. в Селидівському МВ відбулася зустріч учнів 9-х класів ЗОШ №6 з працівниками міліції, під час якого міліціонери ознайомили учнів з роботою міського відділу і провели профілактичну бесіду.

Оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант міліціїКарнаух Роман Петрович розповів підліткам про їхні права та обов’язки, навів приклади з міліцейської практики.

Заступник начальника МВ-начальник кримінальної міліції Селидівського МВ ГУ МВС У Донецькій області Борковець Олексій Олександрович ознайомив учнів із професією «міліціонер» та розповів про всі сектори, які діють у міському відділі міліції, а саме: чергову частину, сектор кадрового розшуку, сектор дільничних інспекторів міліції, групи кримінальної міліції у справах дітей, державну службу боротьби з економічними злочинами. Учні уважно слухали виступ, задавали питання про особливості професійної діяльності.
Зосередилась екскурсія в актовій залі, де заступник начальника МВ підполковник міліції Шамодило Володимир Миколайович продемонстрував спеціальні засоби, якими користуються працівники міліції під час затримання осіб.

Начальник сектору кадрового забезпечення Боярінцева Юлія Миколаївна докладно та змістовно розповіла учням про порядок вступу та навчання у вищих навчальних закладів МВС України. Звернула увагу, що після закінчення навчання працівникам підрозділів присвоюються офіцерські звання. На завершенні зустрічі школярі щиро подякували міліціонерам за пізнавальний захід, а дехто навіть висловив бажання після закінчення школи вступити до провідного міліцейського вузу і в подальшому працювати в органах внутрішніх справ.