«Перші кроки до зірок»

З метою створення позитивного ставлення до обдарованих дітей і вчителів, які працюють з цими учнями зі сторони батьків, громадськості, учнів школи та педагогічного колективу 23 квітня 2014 року у Селидівський загальноосвітній школі пройшло свято «Перші кроки до зірок».

Організували та провели свято Гончарова Т.В.,заступник директора з навчально-виховної роботи та Цимбалюк І.М., учитель музики, які подарували учням, колегам, батькам: щирі слова вдячності вчителям за їх результативність у роботі з обдарованими дітьми, музичні номери художньої самодіяльності.
Велика подяка Петрик Л.М., бібліотекарю школи яка допомогла оформити інтер’єр актової зали.

Учні з задоволенням подивилися відеоролик «Мій рідний край», створений юною журналісткою Грицак Міланою, ученицею 2-В класу та її мамою Анжелікою Миколаївною.
Хочеться відзначити високу наполегливу та результативну працю з обдарованими учнями педагогів початкових класів, бо щодня разом зі знаннями вони віддають краплинку свого серця. Серця, сповненого любові, доброти, милосердя і турботи: Стрельник О.А., Кожушко Л.А., Самойленко Н.М.; учителів – предметників: Мензарар Н.Ю.(учитель фізичної культури), Полішко Л.І.( учитель інформатики), Позднякова С.М. і Савченко Л.В.(учителі англійської мови), Лозова Л.В.( учитель біології), Малярова В.М.( учитель російської мови) та інші.

Теницькою Є.В., учителем трудового навчання перед початком свята було організовано виставку творчих робіт учнів 5-11 класів «Таємниці народних ремесел».
Солодощами та канцелярськими призами були нагороджені учні, які протягом 2013-2014 навчального року кропіткою наполегливою працею принесли навчальному закладу до 5 призових місць участю в міських олімпіадах і обласні конкурси: Митрофанкіна Марія – учениця 8 класу, Романенко Олександр – учень 9 класу; Рум’янцева Анастасія, учениця 4–А класу стала лауреатом обласного етапу конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
Високу результативність показали учні 11 класу з фізичної культури: Волощенко Владислав і Калякіна Дар’я, які у ІІ міському етапі отримали І місце , а в обласному ІІІ етапі стали призерами.

кільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, то ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, із гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці.

Гончарова Т.В., заступник директора з навчально – виховної роботи