День Святого Миколая

ІНФОРМАЦІЯ щодо святкування Дня Святого Миколая в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6

Адміністрація школи повідомляє, що протягом тижня (14.12 – 18.12) у школі проведено ряд заходів, приурочених святкуванню Святого Миколая:

1.     Шкільним гуртком «Українське народознавство» (керівник Мізюк В.П.) підготовлено свято для учнів 4-А,Б, 1-А класів, у ході якого учні виконували танець сніжинок, інсценізацію «У Миколая багато роботи», читали вірші, виконували пісню «Ой, хто, хто Миколая любить».

2.     Педагогом-організатором Вольвач А.В. при проведенні свята «День Святого Миколая у серці ласкою заграє» учні готували листи Святому Миколаю, читали вірші, вітали Святого Миколая, грали у масові ігри.

3.     Під час проведення заходу «Святий Миколай завітав» учитель-класовод 4-В класу Зьорнушкіна Ю.Г. підготувала з дітьми невеличку театральну виставу, у ході якої учні співали пісень, танцювали. Батьки для дітей підготували солодощі. Після вистави відбулося чаювання та ігри в класу.

4.     Учитель-класовод 1-Б класу Ємець Л.В. провела виховну годину «Свято Миколая, ми тебе чекаєм». Учитель розширила та уточнила  зміст свята Миколая, провела для дітей цікаву ігрову програму. Діти співали, танцювали, виконували різноманітні завдання, а на завершення отримали малесенькі подаруночки. А також по-справжньому повірили в зимову казку та в доброго Святого Миколая, який всім чемним діткам приносить подарунки.

5.     Для учнів 1-Б, 2-А, 2-Б класів у переддень Святого Миколая проведено масові ігри. Діти перевдягалися в янголяток і чортиків. Завзято змагалися і гралися, дружно танцювали. Діти із задоволенням підхоплювали мотиви пісень та приєднувалися до танців.