Революція Гідності

«Трагічна дата нової української історії: Небесна Сотня»

17 лютого у 7-А класі (класний керівник Лозова Л.В.) було проведено тематичну бесіду «Трагічна дата нової української історії: Небесна Сотня».

         Бібліотекар міської дитячої бібліотеки Лівінцева Галина Василівна розповіла дітям про Революцію Гідності, про появу нових понять в українській історії: Євромайдан, Революція Гідності і Свободи, Небесна Сотня. Більш детально зупинились на подіях лютого 2014 року у Києві, пояснила, чому саме день 20 лютого названо Днем Небесної Сотні.

         Діти мали змогу переглянути книжки, в яких висвітлюються ці події.

         17.02.2016 року у 7-Б класі (класний керівник Змієвська Н.Є.) був проведений виховний захід на тему: «Революція гідності: як  це було… ». Учні ознайомилися з  перебігом  Революції гідності, переглянули музичний відеокліп  А.Хливнюк та Джамала «Злива», висловили своє ставлення до подій Євромайдану та  визначили історичне значення вказаних подій для розвитку Української держави.

          У 8-Б класі (класний керівник Мозгова О.П.) пройшла виховна година до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Протягом заходу прищеплювалася любов до Батьківщини, розвивалося бажання стати гідними громадянами України. Діти розповідали вірші про героїв майдану, Україну; висловлювали свою точку зору, писали твір «Майбутнє України».

           В 11-Б класі проведено годину спілкування «Революція Гідності: як це було?». Класний керівник Єрьоменко О.Г. ставила замету розширити знання учнів про події Єврореволюції, виховання ціннісного ставлення до демократичних свобод, закріплених Конституцією України. У ході виховного заходу було переглянуто відео про Революцію Гідності, учні висловлювали свої думки з приводу того, як втілюються ідеї Революції в наше життя, учні декламували вірші патріотичного спрямування.