Вечір зустрічі випускників

3 лютого о 16.00 у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 пройшов традиційний Вечір зустрічі з випускниками, який мав назву «Нове покоління…».

Школа зустрічала їх, як зазвичай, тепло. Учні одинадцятих класів проводили реєстрацію випускників. А в залі їх зустрічали вчителі та учні 10-11 класів. Ведучими  свята були майбутні випускники 11 класу – Шостак Анна та Чубарь Сергій. Святкова програма розпочалася яскравим  флеш-мобом у виконанні учениць 5-7 класів. До слова був запрошений директор школи Петрик П.І., який привітав усіх присутніх у залі та повідомив про зміни, які очікують нашу школу. Серед гостей був присутній випускник та золотий медаліст 2010 навчального року Соколенко Сергій, який разом з директором подарував присутнім пісню «Добрый вечер!».

Наступною частиною свята, стало привітання від випускників-учителів нашої школи: Крутенко Анни Валентинівни, вчителя початкових класів, та Вольвач Анни Володимирівни, педагога-організатора. Випускниці 2011 року сказали теплі слова своїм вчителям та подарували пісню.

Також вечір не обійшовся буз гумору, президент школи Рисай Анна разом з педагогом-організатором,  потішили усіх присутніх  сценкою про «тяжке» життя вчителя. На завершення вечора наймолодші випускниці 2016 року: Коваленко Анастасія та Юрченко Єлизавета виконали запальну пісню, присвячену коханій школі.

Вечір пройшов у теплій, затишній обстановці. Випускники та вчителі згадували шкільні роки, бажали один одному зустрічатися частіше, підспівували виступаючим учням.