ГПД

 

Дорогі діти. На жаль, зараз ми не можемо з вами зустрічатися, спілкуватися як раніше, змагатися, гратися разом. Але не засмучуйтесь. Ми все це можемо робити дистанційно. Ми хочемо, щоб ви були здорові, веселі і щасливі. Переходьте, будь ласка, за посиланнями, передивіться корисні та цікаві мультики, відео, поради. Скоро зустрінемось. Всім міцного здоров’я!!!!!

Чистота і здоров’я

Фізкультурні вправи для дітей

Уроки обережності – Побутові прилади

Уроки тітоньки Сови. Уроки обережності

День космонавтики

Майстер-клас до дня Пам’яті та Примирення. «Паперовий мак своїми руками»

9 травня- День Перемоги та Пам’яті

Бережіть природу!!! Правила поведінки в природі

Веселі руханки

Корисні підказки. Канікули

“Долоньки дружби”

Сьогодні, з вихованцями групи продовженого проведено бесіду про дружбу, толерантність та добрі вчинки. У ході цього заходу, діти виготовили плакат “Долоньки дружби”

День казки в групі подовженого дня.

Під час дистанційного навчання вихователь Бокова Т.А. провела з вихованцями годину спілкування “ У світі казки чарівної”.

Учні зустрілися на платформі Teams, де познайомилися з новими казками, які можна прочитати, прийняли участь у вікторині, розгадали кросворди, а потім намалювали свого улюбленого казкового героя. Також пообіцяли прочитати нові казки і переказати своїм друзям.

День космонавтики в групі подовженого дня.

12 квітня 2021 року в ГПД вихователем Боковою Т.А. була проведена година спілкування на тему “Політ до зірок”.
Хто з учнів не мріє полетіти в космос? Звичайно, таких дуже мало. Використовуючи сучасні засоби інформації і спілкування, діти багато чого знають і можуть розповісти про космос.
Під час зустрічі, яка була проведена в онлайн режимі, вихованці ГПД поділися своїми знаннями про Всесвіт, переглянули відео по темі, прочитали вірші. А потім із задоволенням працювали в творчій майстерні. Виготовили вироби з пластиліну на тему “Політ до зірок”.

5 травня 2021 року в ГПД вихователем Черніковою О. Ю. була проведена година спілкування “Правовий букварик”. Учні зустрілись на платформі Teams, поглибили свої знання про права та обов’язки дітей. Переглянули мультфільм на тему “Мої права та обов’язки”, намалювали малюнки з даної тематики.