Тиждень ПДР

Згідно з листом відділу освіти Селидівської міської ради від 05.05.2017 та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 з 8 по 14 травня 2017 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху у травні 2017 року стала безпека людей на дорозі та важливості носіння світлоповертаючих елементів. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мають на меті привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Юні інспектори руху для учнів 2-А класу провели навчання щодо безпечного переходу вулиці «Знай і виконуй ПДР».

Протягом тижня класними керівниками 1-11 класів проведені виховні заходи:

  • виховні години «Знай і виконуй правила дорожнього руху» (1-2 класи); «Дорога потребує уваги» (4-В клас); «Обережно на дорозі» (5-ті класи); «Як не стати жертвою ДТП» (7-А клас);
  • години спілкування «Правила дотримання дорожнього руху під час керування велосипедом»;
  • вікторини «Дотримуйся правил дорожнього руху» (6-А клас); «Правила дорожнього руху. Автомобіль, дорога, пішохід» (7-Б клас); «Знай і виконуй правила дорожнього руху» (10 клас);
  • засідання клубу знавців з ПДР (2-А, 4-А класи);
  • гра «Знай правила дорожнього руху» (9-А, 9-Б класи).

На засіданні лідерів учнівського самоврядування педагогом-організатором Вольвач А.В. проведено вікторину «Я знаю ПДР».

13.05.2017 для учнів 1-11 класів проведено Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів.

Учні початкової ланки взяли участь у конкурсі тематичного малюнку (3-А, 3-Б, 3-В, 4-Б класи).

З метою формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах у 5-Б класі 12.05.17р. проведено турнір знавців правил дорожнього руху «Живи цікаво та безпечно», під час якого учні показали свою обізнаність у правилах дорожнього руху: пригадали дорожні знаки, жести регулювальника. Змагалися дві команди – «Пішоходи» і «Автомобілісти». Діти були активними, із задоволенням закріпили знання правил дорожнього руху. Перемогли «Пішоходи» з рахунком 54 проти 42.

Учні 10 класу провели практичні навчання домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом: «Знаю, вмію, врятую».

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.