Тиждень мінної небезпеки

Згідно плану роботи в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Цукуринській філії Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради з 10.10.-17.10.2017 року проводяться заходи щодо мінної небезпеки.

Згідно плану роботи в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Цукуринській філії Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради з 10.10.-17.10.2017 року проводяться заходи щодо мінної небезпеки адміністрацією : Петриком П.І. ,директором школи, Гончаровою Т.В. заступником директора з НР, відповідальною за безпеку життєдіяльності у школі; Тоткало С.М., заступником директора з НВР, відповідальною за безпеку життєдіяльності в Цукуринській філії та вчителями школи, які пройшли тренінги з ІМН у м.Селидове «Про участь в проекті з інформування про мінну небезпеку».

Хочеться відзначити проведення на високому рівні виховного заходу «Інформування про мінну небезпеку та вибухонебезпечні залишки війни» у 6-х класах Черніковою Ю.О., соціальним педагогом.

Активізували роботу щодо виконання заходів класні керівники, які наклеїли пам’ятки у щоденники учнів «Пам’ятка про мінну небезпеку для учнів і батьків» , провели бесіди по класах «Що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета?»

У 1-4 класах проведено конкурси малюнків «Небезпека поруч». Активну участь прийняли школярі 3-В класу (класний керівник Торбенко Л.Є.), 3-А класу (класний керівник Стрельник О.А.), 3-Б класу (класний керівник (Ємець Л.В.), 4-А класу (класний керівник Кожушко Л.А.), 4-Б класу (класний керівник Самойленко Н.М.), 2-А класу (класний керівник Бокова Т.А.), 2-Б класу (класний керівник Мізюк В.П.).