До 73-ї річниці вигнання з України нацистських окупантів

Вічна слава героям минулих поколінь! Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами.

З нагоди 73-ї річниці вигнання з України нацистських окупантів у 10 класі Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (класний керівник Мозгова О.П.) відбулася виховна година «Шлях до перемоги». Метою заходу було ознайомити учнів із бойовими діями за визволення України, на прикладі історичних фактів показано, якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини. Захід був спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму та національної свідомості.

У 6-х класах (учитель Змієвська Н.Є.) 27.10.2017 проведена інформаційна хвилина «Ніколи знову… 1939 – 1945». У 8-х класах переглянули відео про звільнення України від нацистських загарбників. Учні висловили свою думку щодо героїзму українського народу в роки Другої світової війни.

У 5-В класі 24.10.2017 під час уроку історії «Україна на картах упродовж історії» (учитель Змієвська Н.Є.) проведена бесіда «Україна в роки Другої світової». Учні працювали з картою, прослідкували напрямки бойових дій у 1943 р. Діти поділилися власними сімейними історіями, присвяченими подвигу своїх дідусів і бабусь.

25.10.2017 у 5-В класі Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (класний керівник Омельяненко А.О.) проведено виховну годину «Тільки пам`ять не сивіє», у ході якої діти ознайомилися з подіями Другої світової війни в Україні, на прикладі історичних фактів було показано героїзм народу в боротьбі з ворогом.

П`ятикласники уважно слухали вчителя, підготували вірші, намалювали символічні малюнки, перегляд відео «Звільнення України».

Вічна слава героям минулих поколінь! Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами.