Художньо-естетичне виховання

“Країна майстрів”

26.02. У Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла виставка “Країна майстрів”, де були представлені виробів учнів, виготовлені на уроках трудового навчання та на заняттях шкільного гуртка “Чарівний лобзик”. Вироби виготовлялись учнями 5 – 11 класів у самих різноманітних техніках обробки деревини та мали як безпосередньо практичне застосування ( підставки під горнятко, органайзери), так і декоративний, чи як прикраси ( панно, каблучки). Виставку організував учитель трудового навчання й водночас керівник гуртка Годорожа Ігор Валентинович.

Майстер- клас “Вітальна листівка”

27.02.2021 в міській бібліотеці педагогом соціальним Черніковою Ю. О. та практичним психологом Вязьміною Я. В. проведено майстер-клас щодо виготовлення листівки до 8 Березня.

Діти зробили листівку, прикрасили її об’ємною квіткою, яку виготовили з паперу та написали побажання. Під час майстер-класу панував позитивний натрій, діти проявили креатив та майстерність. У кожного вийшла своя неповторна листівка, хоча завдання для всіх було однакове.