Революція гідності в ЗОШ №6

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави.

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 проведено ряд заходів.

Було оформлено тематичну виставку «Революція Гідності в Україні».

Проведено урок пам’яті «Герої Небесної Сотні» ( 5-8 кл.) Під час уроку діти познайомилися із трагічними подіями листопада 2013 р., переглядали відеофільми «Як це було. Помаранчева революція» «Революція Гідності. Хроніка подій». Класні керівники провели інформаційні хвилини, години спілкування «Обирай свободу», «Героями не народжуються, героями стають». Всі ці заходи носили виховний характер.

Також 20 листопада відбулася тематична загальношкільна лінійка «День Гідності та Свободи. Нескорена та незламна Україна». З нагоди відзначення Дня гідності та свободи України захід підготувала вчитель історії К.В. Савула. Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років, які увійдуть в історію як революція Гідності, і вшанували пам’ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.

24.11.2017 року у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулася відкрита година спілкування до Дня гідності та свободи України, на яку були запрошені бійці антитерористичної операції батальйону «Донбас». Учні разом з батьками 5-Б класу (кл. керівник Левченко К.К.) та 7-А класу (кл. керівник Зубенко І.В.) підготували вірші та подарунки, у вигляді вітальних листівок та плакатів, на пам’ять про зустріч. Спілкування учнів з гостями вийшло доброзичливе та пізнавальне.