День Збройних сил України

Сьогодні Україна відзначає День Збройних сил України. Школярі нашої школи також приєдналися до святкування і вітають військових зі святом.

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

У Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 до Дня Збройних сил України проведено ряд виховних заходів:

  1. Тематичні уроки для учнів 10-11 класів з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів провів учитель Петрик П.І. «Ручні осколкові гранати, правила поводження з ними».
  2. Виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» для учнів 1-11 класів провели класні керівники. Учні 6-х класів під керівництвом Єрьоменко О.Г., Малярової В.М. зустрілися з воїнами АТО батальйону «Донбас».

Виховна година мала за мету сприяти згуртуванню молодого покоління, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, розвивати розумові і фізичні здібності, формувати у молодого покоління національно-патріотичне усвідомлення, духовну єдність поколінь, відданість в служінні Батьківщині.

На цей захід були запрошені воїни АТО – бійці батальйону «Донбас» Воїни розповіли школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.

Їх емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

Учні 6–х класів привітали дорогих гостей цікавою концертною програмою. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.

Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
Слова подяки і шани педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали з вуст директора школи Петрика Петра Івановича.

  1. Військово-спортивні змагання для учнів провів учитель «Захисту Вітчизни» Петрик П.І. з неповної розборки та зборки автомату Калашнікова та спорядження магазину АКМ навчальними набоями для учнів 10-11 класів.
  2. Педагог-організатор Завада А.В. для учнів середньої ланки організувала проведення інформаційної хвилини.