Краса школи – 2017

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 проводиться конкурс чарівності і грації «Краса школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу ученицю.

Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат. Тому членами журі стали: Романенко Тетяна Анатоліївна – заступник директора школи з виховної роботи, Савула Катерина Володимирівна – заступник директора школи з навчально-виховної роботи, Гончарова Тетяна Василівна – заступник директора школи з навчальної роботи.

Цього року конкурсна програма поповнилась нововведеннями. Перший вихід учасниць у вечірніх сукнях приголомшив не тільки досвідчене журі, а й усіх присутніх у залі.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались, переглянувши конкурс «Моє захоплення». Конкурсантки продемонстрували найрізноманітніші таланти, спів, малювання, вироби своїми руками, все це вони вміло виконали та отримали бали, на які заслуговували.

Родзинкою вечора став новий конкурс «Стиліст», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, підібравши та виготовивши бальну сукню своїми руками.

Але найцікавішим моментом шоу стало оголошення переможниць конкурсу.

Титул «Краса школи 2017» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Гарькава Ірина, учениця 8-Б класу, віце-міс стала Рижкова Наталія (7-Б клас).

Решта учасниць отримали почесні звання: міс оригінальність – Саламаха Поліна (6-Б клас), міс посмішка – Семків Олександра (6-В клас), міс чарівність – Мережко Аделія (7-А клас), міс ніжність – Полякова Світлана (8-А клас).