Зимові канікули

З 23 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року – зимові канікули. Бажаємо гарно провести канікули, відпочити, набратися сил, і взятися з новими силами за навчання в ІІ семестрі!

Хто не любить зимові канікули? Діти чекають канікули з нетерпінням. Тому, що не треба вчити уроки аж цілих три тижня, не треба вставати рано, щоб встигати до школи, а ще – це святкування Нового року. Багато подарунків, солодощів, ялинка, феєрверки. Це період цікавих подорожей та екскурсій, відвідування спортивних секцій, гуртків і просто час для улюблених справ.

Саме так розпочалися зимові канікули для учнів 5-А класу. З великим інтересом переглянули учні 5 – А класу Новорічну казкову виставу, яку підготували старшокласники школи. Не менш захоплюючим був “Новорічний КВК” між двома командами ”Бім” і ”Бом”. Учні з задоволенням розгадували зимові загадки, готували прикраси для ялинки, малювали портрет Снігуроньки, проявляли свою здогадливість та ерудицію. За рішенням компетентного журі із учнів та батьків, перемогла дружба. Діти отримали солодкі подарунки, підготовлені батьками учнів.

Міська дитяча бібліотека порадували дітей цікавою екскурсією та веселими змаганнями. Учні побачили макети перших книжок, виготовлених на глиняних черепках та бересті, саму велику та маленьку книжки у бібліотеці, дізналися про усі можливості бібліотеки, якими можуть скористуватися у позаурочний час або на вихідних. Не обійшлось і без подарунків. Було дуже весело.