День пам’яті Героїв Крут

Школярі ЗОШ №6 разом зі всією країною відзначали День пам’яті Героїв Крут.

Незалежне життя – ось де справжня мета!
Тільки вільний орел вільним птахом літа…
Тільки вільний народ своє щастя кує…

О. Олесь

29 січня учні 5- А класу разом з усіма українцями відзначали День пам’яті Героїв Крут – саме під Крутами у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Учні згадували про героїчні й водночас трагічні події, які знаменували початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися, – невмируща. Вічна їм слава.

На виховній годині до 100-річчя бою під Крутами «Бій під Крутами: що то було?» у 10 класі діти разом із класним керівником Мозговою О.П. провели історичний екскурс, на якому нагадали про київських студентів і гімназистів, посланих Центральною Радою на станцію, щоб зупинити більшовицьку армію під командуванням царського полковника Муравйова.

Учні переглянули презентацію і прочитали поезію Павла Тичини «На Аскольдовій могилі».

29 січня 2018 р. в 8-Б класу пройшла година пам’яті «Героі Крут: ніхто не забутий». Діти ознайомилися з подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, познайомилися з історичною довідкою тих подій, переглянули відео. Учні згадали імена юнаків – крутянців, яких зберегла нам історія, і також висловили свої думки щодо сьогодення та подій в Україні.
Вічна пам’ять героям.