«Небесна Сотня в вирій полетіла»

Так розпочала свій виступ 19.02, присвячений пам’яті Небесної Сотні «Небесна Сотня в вирій полетіла», педагог-організатор Завада А.В.

«Небесна Сотня»…Юнаки, батьки
Їх імена мені ніколи не забути.
Вони ж за мене полягли,
Так як і ті, що захищали Крути.
Щемить у грудях, і душа болить
За долю мого рідного народу.
Але у серці іскра ще горить,
І не втрачаю віру у свободу.

Так розпочала свій виступ 19.02, присвячений пам’яті Небесної Сотні «Небесна Сотня в вирій полетіла», педагог-організатор Завада А.В.

21 листопада 2013 року за кілька днів до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, український уряд радикально повернув курс держави від євроінтеграційного до курсу, спрямованого на розвиток співпраці з державами-членами СНД.

Обурена таким рішенням уряду України, молодь виходить на Майдан Незалежності у Києві. Невдоволення підтримують по всій Україні. Це був початок Революції Гідності.

Хроніка перших днів народного протистояння свідчила про високий рівень свідомості громадян України, сотні тисяч людей зібралося на Майдан Незалежності в Києві. Так розпочинався мітинг Маршу мільйона. Здавалося, на весь світ лунав гімн України, що його тоді заспівав весь Майдан.

Фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих синів і дочок України.

21 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння Героям Небесної Сотні звання Героя України.