Хрещення Київської Русі – визначна подія для всіх наших громадян

«Благословенний Господь Ісус Христос, що полюбив Руську землю і просвітив її хрещенням святим». Повість минулих літ

День хрещення Київської Русі-України. Це свято було затверджено на державному рівні Указом Президента України в 2008 році. Щорічно православні християни відмічають його 28 липня. Хрещення Київської Русі-України – перша сходинка до духовності. У Селидівській загальноосвітній школі №6 щодо відзначення цього великого дня класні керівники 6-х класів (Ярая І.Ю., Єрьоменко О.Г., Малярова В.М.) провели зі своїми учнями бесіди про історичне значення діяльності князя Володимира Великого та християнську релігію, яка вчить людей доброті, чесності, справедливості, покірності, терпінню, підтримки бідних. Учні підготували повідомлення про київських князів від Кия до Володимира, про прийняття останнім в 988 році нової віри, а також про обряд хрещення на річці Йордан, який вперше здійснив Ісус Христос.

Класний керівник 8-Б класу Полішко Л.І. разом зі своїми учнями провела інформаційний вісник «А було це так…». Школярі познайомилися з подіями тогодення, дізналися про наслідки християнізації для тогочасного суспільства і держави (розвиток культури, науки і освіти, тісна співпраця з Візантією та країнами Європи).

Ця визначна подія об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Хрещення Київської Русі є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Такі заходи розвивають в учнів інтерес до історії свого народу, залучають їх до духовно-моральних цінностей, вчать розбиратися в таких поняттях, як гуманність, толерантність, доброзичливість.