Весняні екскурсії

Канікули – найкраща пора для школярів. Кожен з періодів відпочинку учні чекають з великим нетерпінням. І весна – це близькість закінчення навчального року, настання тепла і будівництво планів на літо.

У кожного з нас — своя улюблена пора року. Хтось полюбляє тепле сонячне літо, іншому до вподоби сніжна зима, золота осінь. Але є одна особлива пора року — весна. Коли весь довколишній світ оживає і зодягається в зелені шати. Весна прийшла і все кругом ожило. Сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Сніг розтає і стікає веселими струмочками. Звідусіль чується їх дзюрчання. Весна прийшла і принесла нове життя. Всюди чується голос весни: крапель, дзюрчання струмочків, веселе щебетання птахів. Радіють приходу сонячних весняних днів і учні 5-А класу, бо в них весняні канікули. У таку гарну погоду приємно з друзями прогулятися рідним містом та покататися на каруселях.

6 березня 2018 року учні 6-х класів разом з класними керівниками (Ярая І. Ю., Єрьоменко О. Г., Малярова В. М.) побували на екскурсії в місцевому парку з метою виховання екологічної культури. Учні милувалися природою, спостерігали за першими ознаками весни, раділи сонечку. Час пройшов швидко і весело. Також діти отримали задоволення від вікторини «Знаю дерево».

В рамках профорієнтаційної роботи 26 березня 2018 року учні 8-х класів разом з класними керівниками Карвєшкіною О. П. та Полішко Л. І. завітали у гості до Приватбанку. Під час екскурсії в банк діти познайомилися з основними банківськими професіями; навчилися використовувати Картку Юніора, банківські мобільні додатки; дізналися, як правильно розпоряджатися грошима.

В рамках екологічного виховання та прищеплення любові до природи рідного краю 27 березня 2018 року восьмикласники провели цікаву та пізнавальну екскурсію «Весняна казка». Учні визначали сезонні зміни в природі, розширювали і збагачували знання про весняні зміни в природі.