Тиждень посиленої правоосвітньої роботи

З 02.04.2018 по 06.04.2018 у Селидівській ЗОШ №6 пройшов тиждень права.

У ході тижня права учні 9-11 класів зустрілися з прокурором Селидівського відділу Красноармійської місцевої прокуратури О. Клименко, яка провела просвітницько-виховну лекцію щодо прав та обов’язків громадянина та неповнолітніх осіб, видів відповідальності та наслідків притягнення по кожному з них.

А учні 2-4 класів та 7-А прослухали лекцію інспектора ювенальної превенції Селидівського ВП Покровського ВП ГУНП у Донецькій області Косогова Є.І. щодо прав та обов’язків школярів. Інспектор наголосив на необхідності дотримуватися дисципліни у школі. Також особливу увагу звернув на правопорушеннях, за які можуть бути притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності неповнолітні особи, та як не стати жертвою злочину. В ході зустрічі інспектор Косогов Є.І. відповідав на запитання, які зацікавили дітей.

Також, у рамках тижня посиленої правоосвітньої роботи класним керівником Савченко Л. В. та учнями 5-А класу була проведена виховна година “Особливості правопорушень неповнолітніх”. Під час заходу учні згадали про свої права, про обов’язки школярів, а також розглянули різні ситуації правопорушень, види відповідальності за скоєння злочину чи завдавання шкоди іншим.