Батьківські збори

17.04.2018 року в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулися загальношкільні батьківські збори, що проходили в актовій залі Селидівської ЗОШ №2.

Відкрили збори учні 3-А (класний керівник Стрельник О.А.) і 4-А класу (класний керівник Кожушко Л.А.) театралізованої казкою на протипожежну тематику.

Гончарова Т.В., заступник директора з навчальної роботи, познайомила батьків зі змінами в навчальному процесі: новим навчальним планом на 2018 – 2019 навчальний рік.

Петрик П.І., директор школи, повідомив про порядок закінчення 2017 – 2018 навчального року. Надав інформацію щодо проведення Державної підсумкової атестації в 4-х, 9-х класах і ЗНО-2018 в 11 класі. Проінформував батьків про хід реконструкції школи.

На батьківські збори був запрошений заступник начальника 63ДПРЧ 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Тищенко В.В., який провів бесіду з батьками щодо заходів пожежної безпеки та дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Завершили проведення загальношкільних батьківських зборів виступом агітбригади Дружини юних пожежних школи.