”Дитина і комп’ютер. Безпечне користування Інтернетом”

Зараз неможливо уявити своє життя без Інтернету! Адже хочеться поспілкуватися з друзями чи з кимось познайомитись, знайти якусь необхідну інформацію, скачати нову пісню чи фільм! Більшість людей вважають що вони не можуть жити без Інтернету.

Навіщо бігати по бібліотеках якщо ти можеш знайти все не виходячи з дому. Інтернет приваблює яскравими мигаючими картинками, що змінюються.

Неможуть уявити своє життя без нього іучні 5-А класу, адже більшість часу вони за комп’ютером, сидячи в Інтернеті: шукають інформацію для повідомлень, грають в ігри, слухають музику, переглядають нові фільми чи роліки, спілкуються у мережі, надсилають листи. Інтернет не тільки привніс щось нове в життя, але і чогось також його і позбавив.

Саме з цієї причини питання про те, чи є інтернет другом або ворогом, класний керівник Савченко Л.В. провела для учнів 5-А годину спілкування ”Дитина і комп’ютер. Безпечне користування Інтернетом”.

Медична сестра школи Шваб І.В. розповіля про наслідки тривалої роботи за комп’ютером, шкідливий вплив на стан здоров’я дитини, нагадала учням правила роботи за комп’ютером.

Соціальний педагог школи Кандибка М.О. провела з учнями бесіду щодо негативного впливу Інтернету на поведінку дитини, ставлення до однолітків, проявів агресії у взаємовідносинах. А також провела анкетування щодо шкідливих звичок підлітків.