Лист – подяка

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ С. М. САЖКУ

Шановний Сергію Миколайовичу!

Дозвольте від імені педколективу, батьків та учнів Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 висловити Вам щиру подяку за фінансову допомогу, надану для участі команди ЗОШ №6 «Цвіт нації» у фінальному етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем нашого міста. Дякуємо Вам за постійний інтерес, увагу, турботу, за вагомий внесок у плеканні талантів дітей та розвиток обдарованої молоді, підтримку.

ЩИРО ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЗМІСТОВНУ ДОПОМОГУ ТА ЩИРУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У РОЗВИТКУ ОСВІТИ М. СЕЛИДОВОГО!

Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Ми пишаємося тим, що маємо такого депутата. Вас можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне – не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. Ви довели усім, що Ваші слова не розходяться зі справами. Вважаємо, що Ви і надалі перейматиметеся нашими проблемами та проблемами м. Селидового.

Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Міцного Вам здоров’я, добра і щастя! Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю! Хай завжди Вас оберігає Господь!!!

З повагою педколектив, батьки та учні
Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6