«Відповідальність починається з мене»

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.

7-А клас долучився до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та провели круглий стіл на тему «Увага! Розшукуємо корисні звички!». Окремим групам учням були задані пошукові завдання: «Чи пішоходи, мотоциклісти, велосипедисти та водії спорткарів – спортсмени?» Кожна група довела, що чим би ти не займався ти завжди повинен дотримуватись здорового способу життя. Також учні класу поділились з однокласниками про свої вподобання, досягнення та спортивні хобі. Агітували займатись спортом та залучати до здорового способу життя свої рідних та друзів.

03.05.2018 учні 5-А класу разом з класним керівником Савченко Л.В. говорили про те, що таке здоровий спосіб життя, та як його дотримуватися під час години спілкування “Ми- за здоровий спосіб життя!” Учні підтримали основні принципи здорового способу життя кожної цивілізованої людини:

  • раціональне харчування;
  • оптимальний руховий режим;
  • загартування організму;
  • особиста гігієна;
  • відсутність шкідливих звичок;
  • позитивні емоції;
  • інтелектуальний розвиток;
  • моральний і духовний розвиток;
  • формування і розвиток вольових якостей

і одноголосно сказали “Так!”– спорту, позитивним емоціям, здоровому сну та харчуванню, дружнім взаємовідносинам з оточуючими людьми, міцним родинним зв’язкам. “Ні!” – поганим звичкам, лінощам, байдикуванню, Інтернет- залежності, жорстокості та суперечкам.

На підтримку Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 2 травня 2018 р. на паралелі 2-х класів (учителі Т. А. Бокова, В. П. Мізюк, Ю. Г. Зьорнушкіна)  було проведено веселі старти «Здоровим бути – це здорово!». Метою цього заходу є зміцнення здоров’я учнів, розвиток їхніх фізичних здібностей, прищеплювання інтересу до спорту, ведення пропаганди здорового способу життя.

Учень 6 класу Білоконь Олег під керівництвом учителя Полішко Л.І. підготував презентацію “Спорт у моєму житті” з метою пропаганди здорового способу життя серед однолітків.

Також для учнів були проведені змагання з футболу “спритний м’яч” і малюкболу “летючий м’яч”.

Акція «Відповідальність починається з мене» охопила всіх учнів Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.