До Всесвітнього дня охорони праці

Звіт Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 щоодо святкування Всесвітнього дня охорони праці

Згідно з листом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 17.04.2018 № 01-1751-22 «Про відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні», листом відділу освіти Селидівської міської ради від 23.04.2018 року про проведення Дня охорони праці, який відзначають в Україні 28 квітня Всесвітній день охорони праці.

Відповідно до Плану заходів із відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні під девізом «Захищене і здорове покоління» у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 проведено ряд виховних заходів, а саме:

№ п/пВиховний західКласВідповідальний
1Бесіда «Захищене і здорове покоління»1-4Учителі початкових класів
2Конкурс малюнків «Дитячий погляд на охорону праці батьків»2-11Учителі початкових класів
3Трудові права неповнолітніх5-8Змієвська Н.Є., учитель права; класні керівники
4Як закон регулює працю неповнолітніх9-11Змієвська Н.Є., учитель права; класні керівники

Переможцями шкільного туру стали учні 3-А класу (Стрельник О.А., класний керівник), 3-В (Торбенко Л.Є., класний керівник), 7-А (Зубенко І.В., класний керівник, Гончарова Т.В., заступник директора з НР), 9-А класу (Лозова Л.В., класний керівник).

Одна із цілей виховних заходів – гідна праця та економічне зростання. Її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.

Класними керівниками оновлено методичні матеріали та класні куточки щодо охорони праці.

Згідно з розпорядженням Селидівського міського від 30.01.208 року №12-Р «Про проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за темою «Дитячий погляд на охорону праці батьків» у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 було проведено конкурс малюнків серед учнів 2-11 класів.

26.04.2018 року в будівлі ДП «Селидіввугілля» відбулося нагородження переможців регіонального конкурсу «Дитячий погляд на охорону праці батьків» та прочитано лекцію щодо залучення неповнолітніх до праці.

Головував на засіданні Володимир Яковенко – начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні головного управління Держпраці у Донецькій області. Також були присутні: представники міських відділень Фонду соціального страхування України, ДП „Селидіввугілля”.